Titles you rated
The Kingdom of the WindRated ★ 5.0
Sweet SpyRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.5

Three DaysRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.5

Rustic PeriodRated ★ 4.5
Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0