Movies
Ratings
1067
Cheaper by the DozenRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
A Merry Little Ex-MasRated ★ 2.5
My Secret SantaRated ★ 2.5
Champagne ProblemsRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
My Oxford YearRated ★ 2.0
The Wrong ParisRated ★ 2.5
First DaughterRated ★ 2.0
The Perfect DateRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Something from Tiffany'sRated ★ 2.0
Jackpot!Rated ★ 2.0
The Other ZoeyRated ★ 2.0

Paddington in PeruRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0