Titles you rated

Strike the Blood Season 1Rated ★ 0.5
Bitter BloodRated ★ 5.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
MOZU Season2 ~幻の翼~Rated ★ 4.5
MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
DEATH NOTERated ★ 2.5