Movies
Ratings
291
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 3.0

Shrek 2Rated ★ 2.5
Chicken RunRated ★ 3.0

ShrekRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5