Titles you rated
Train to BusanRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5

The HandmaidenRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0

MinionsRated ★ 4.5

Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0

Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.5

Cold EyesRated ★ 3.0