Movies
Ratings
76

LeonRated ★ 4.5

Betty BlueRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.5
Miles AheadRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0

Dancing QueenRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0

Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0

The HostRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
CatsRated ★ 5.0

Spirited AwayRated ★ 5.0