Titles you rated

KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0

The PactRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0

Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5

PilotRated ★ 2.5
Transformers OneRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Night FishingRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5

The First Slam DunkRated ★ 4.0