Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0

ShrekRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
King KongRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0

The Front LineRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0

Spirited AwayRated ★ 2.0

Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0

War of the ArrowsRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 3.0

Red CliffRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0