Series
Ratings
58
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
The FrogRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0

Demon SlayerRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The SocietyRated ★ 3.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5