Series
Ratings
75
My Fair LadyRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0

My GirlRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Prince HoursRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
BigRated ★ 2.0

Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0

Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Full House Take 2Rated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 5.0