Movies
Ratings
42

ExitRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.5
ApplesRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0

JaneRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Living DeadRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0

Man on the EdgeRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
FeedRated ★ 2.0