Series
Ratings
26

SKY CastleRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5

Attack on TitanRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0

Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 2.5
Gintama'Rated ★ 4.5

Gintama.Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.0

Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.0
GintamaRated ★ 4.5
Kakegurui ××Rated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 3.0
StartupRated ★ 0.5
The GuestRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5