Series
Ratings
58
Doduk JapgiRated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 3.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0

꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0

Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 4.0
Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 3.5

The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0

The Promised NeverlandRated ★ 4.0