Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0

The Passion of the ChristRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0

HelplessRated ★ 1.0

SunnyRated ★ 5.0

My Tutor FriendRated ★ 4.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0

Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0

Dancing QueenRated ★ 4.0