Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0

A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5