Series
Ratings
15
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0