Movies
Ratings
323

The Chef of South PolarRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
The Right WordsRated ★ 3.0
Lie with MeRated ★ 3.5
A Tale of WinterRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Hack Your Health: The Secrets of Your GutRated ★ 3.5

The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 0.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5

Past LivesRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 3.5
A Summer's TaleRated ★ 3.0
Someone SomewhereRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5