Series
Ratings
450
EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0