Series
Ratings
18
DEATH NOTERated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5

House of CardsRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 2.5