Movies
Ratings
180
The Third ManRated ★ 4.5

No Other ChoiceRated ★ 0.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 5.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Cold FishRated ★ 2.0

Save the Green Planet!Rated ★ 3.5

Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 3.5
Fried Green TomatoesRated ★ 4.5
Rabbit HoleRated ★ 1.0
Last MileRated ★ 4.0

Green NightRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5

WhiplashRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0

Spring Bears LoveRated ★ 2.5