Titles you rated
Man of SteelRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5

SilmidoRated ★ 3.5

The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0

Public EnemyRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0

MossRated ★ 4.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5

MementoRated ★ 4.5

The HostRated ★ 4.0

The Terror LiveRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.0