Movies
Ratings
113
La La LandRated ★ 3.0

Intimate StrangersRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0

The Way HomeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Meet the FockersRated ★ 3.0
West Side StoryRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0

Memories of MurderRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0

Princess MononokeRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0