Series
Ratings
231
RomanceRated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 4.5
BOYS PLANET Season 2Rated ★ 4.0
BOYS PLANETRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.5
Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.0
핀란드 셋방살이Rated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
태어난 김에 음악일주Rated ★ 2.0
ON&OFF Season 1Rated ★ 3.0

Love NaggersRated ★ 4.0

Love NaggersRated ★ 4.0
Problem Child in HouseRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Petite Princess YucieRated ★ 3.5