Titles you rated
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0

ArrivalRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Mistress AmericaRated ★ 3.5

The HolidayRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 3.0

My Tutor FriendRated ★ 3.0

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0