Series
Ratings
19
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
찐팬구역Rated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 5.0

Crime SceneRated ★ 4.0

Crime SceneRated ★ 4.5

Crime Scene 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5