Series
Ratings
297

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.0
SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 2.5

Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5

Cowboy BebopRated ★ 5.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Midnight Horror Story Season 5Rated ★ 3.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5

Demon SlayerRated ★ 3.5

Dan Da DanRated ★ 4.0

DAN DA DANRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0