Series
Ratings
131
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5

My Sweet CityRated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Our beautiful SummerRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Unanswered questionsRated ★ 5.0

MistyRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5