Series
Ratings
180

GachiakutaRated ★ 3.5

Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5

Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 3.0

SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0

My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 2.0
Zootopia+Rated ★ 3.0

Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
The Water MagicianRated ★ 2.0

Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 3.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 3.5

Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 2.5

Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.0