Series
Ratings
181
SNL Korea Reboot Season 8Rated ★ 0.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
히나마츠리Rated ★ 4.0

DAN DA DANRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0

The Promised NeverlandRated ★ 4.0

The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0

Chainsaw ManRated ★ 4.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5