Titles you rated

Two CopsRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.5
Marine BoyRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 5.0

C'est Si BonRated ★ 5.0
HoneyRated ★ 4.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 2.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 5.0