Titles you rated
SullyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0

I Feel PrettyRated ★ 4.0

The Kirishima ThingRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.0

Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 5.0

GintamaRated ★ 4.0
Call BoyRated ★ 0.5
Your Eyes TellRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0

Extreme JobRated ★ 5.0
Ossan's Love: Love or DeadRated ★ 4.0
RageRated ★ 4.5
A Sumo Wrestler's TailRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 4.0
Inherent ViceRated ★ 2.0
The Trip to ItalyRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 5.0

AssassinationRated ★ 5.0

Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0