Series
Ratings
278
The Silent SeaRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
SikmulsaenghwalRated ★ 4.0

Demon SlayerRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0