Series
Ratings
296
Mikadono San Shimai wa Angai, ChoroiRated ★ 2.5

Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.5

To Your Eternity Season 2Rated ★ 4.0
Log HorizonRated ★ 2.5
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.0
Doctor Elise: The Royal Lady with the LampRated ★ 3.0

To Your EternityRated ★ 4.0
Kemono Michi: Rise UpRated ★ 1.0
Full Dive: This Ultimate Next-Gen Full Dive RPG is Even Shittier than Real Life!Rated ★ 2.5
Reign of the Seven SpellbladesRated ★ 0.5

Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.0
Shangri-La Frontier Season 2Rated ★ 1.5
The World is Still BeautifulRated ★ 3.5
The Too-Perfect Saint: Tossed Aside by My Fiancé and Sold To Another KingdomRated ★ 3.0
Dead Mount Death PlayRated ★ 1.5
WorldEnd: What do you do at the end of the world? Are you busy? Will you save us?Rated ★ 4.0
Beheneko: The Elf-Girl's Cat Is Secretly an S-Ranked Monster!Rated ★ 2.5

By the Grace of the GodsRated ★ 1.0
The Beginning After the EndRated ★ 0.5

The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 2.0