Series
Ratings
203
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Sgt. Frog Season 7Rated ★ 4.5
Sgt. Frog Season 6Rated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
RipleyRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 3.0
Captivated, by YouRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0