Titles you rated

King the LandRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Knight FlowerRated ★ 3.0
Business as UsualRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Unknown SeoulRated ★ 5.0
Racket BoysRated ★ 4.0
When I Fly Towards YouRated ★ 4.0

Hidden LoveRated ★ 3.0
The First FrostRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0

New Life BeginsRated ★ 4.0
Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 4.0
The Time of FeverRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0