Movies
Ratings
373
ScreamRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
She's All ThatRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Lost and DeliriousRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 3.0
Dust KidRated ★ 3.5
Western SpaghettiRated ★ 4.0
A boy and his atomRated ★ 3.5
ManRated ★ 4.0
Doraemon the Movie: Nobita's New Great Adventure Into the Underworld - The Seven Magic UsersRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0

Despicable MeRated ★ 3.5

I Can SpeakRated ★ 3.0
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0

In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
RentRated ★ 2.5