Titles you rated

3 Body ProblemRated ★ 4.0
One Piece Season 2Rated ★ 2.5
One Piece Season 1Rated ★ 2.5

Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
GlitchRated ★ 2.5
GlitchRated ★ 3.5
GlitchRated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0

DAN DA DANRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Tsuma, Shogakusei ni NaruRated ★ 3.5
Blood of Zeus Season 1Rated ★ 3.5
Blood of Zeus Season 2Rated ★ 3.0

Kaiju No. 8Rated ★ 4.0