Series
Ratings
21
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 3.5
Battlestar Galactica Season 3Rated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.5