Series
Ratings
16
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Last DanceRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5

House of CardsRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5