Series
Ratings
304
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.0

The Princess WeiyoungRated ★ 2.5
Story of Yanxi PalaceRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 2.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 2.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
My Dangerous WifeRated ★ 3.0

Woman of DignityRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
ChangeRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0