Series
Ratings
11
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0