Movies
Ratings
134
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 5.0

SunflowerRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 5.0

Perfect NumberRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
ChaplinRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 4.0

A Company ManRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0

My BrotherRated ★ 3.0