Titles you rated

The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Till The End of The MoonRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0

The HeirsRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5

The World of the MarriedRated ★ 4.0

One Spring NightRated ★ 2.0

My Love From Another StarRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0