Movies
Ratings
414
CallRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.5
The King's LettersRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0

ArrivalRated ★ 4.0
Den of ThievesRated ★ 3.5
DoomsdayRated ★ 2.0
The Next Three DaysRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 1.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0

SicarioRated ★ 4.5
Body of LiesRated ★ 3.5

Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0

Lone SurvivorRated ★ 4.5