Series
Ratings
215
Age of AttractionRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.0
Eat the Rich: The GameStop SagaRated ★ 3.5
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.5
어른 김장하Rated ★ 4.5
Ebi Datte Tai ga TsuritaiRated ★ 4.0
More Than WordsRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0
SetoUtsumiRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Love ShuffleRated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5

An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
The Ultimatum: FranceRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 4.5
If Talking PaidRated ★ 4.0
ShijukaraRated ★ 3.5