Movies
Ratings
19

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
xXxRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0

Radio StarRated ★ 3.5

Wild CardRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5

SilmidoRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.5
ClickRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.5