Movies
Ratings
289

The ThroneRated ★ 4.5
Blades of BloodRated ★ 4.0

AssassinationRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 3.5
FasterRated ★ 2.5
The CoreRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0

Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0

The Terror LiveRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0