Movies
Ratings
20

WishRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0

SunflowerRated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 1.0

War of the ArrowsRated ★ 1.5