Series
Ratings
98
Descendants of the SunRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Jang Gil SanRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.0
The Office Season 5Rated ★ 0.5
Modern FamilyRated ★ 0.5
Modern FamilyRated ★ 1.0
The Office Season 4Rated ★ 0.5
Modern FamilyRated ★ 1.0
Modern FamilyRated ★ 1.0
The Office Season 2Rated ★ 1.0
The Office Season 3Rated ★ 1.5
Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Emperor of the SeaRated ★ 2.0
Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
Invisible ManRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 2.5