Movies
Ratings
42
Captain PhillipsRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 4.5

PunchRated ★ 4.5
Food ChainRated ★ 0.5

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
UlyssesRated ★ 1.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 1.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 1.0
Killer ToonRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.5

Tidal WaveRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.5

Radio StarRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 1.0
The Man from EarthRated ★ 3.5

MasqueradeRated ★ 1.0
Cries and WhispersRated ★ 1.0
My Lucky StarsRated ★ 0.5
Henri HenriRated ★ 1.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 1.0